Turystyka

Kościelisko: noclegi z wyżywieniem są bardzo popularne

Nie wiesz, gdzie się zatrzymać? Chcesz zaś wybrać się niedługo do Zakopanego? Może zatem warto zdecydować się na Hotel Eco Tatry Holiday & SPA znajdujący się pod Giewontem? Sprawdź, dlaczego pod wieloma względami to będzie naprawdę znakomite rozwiązanie!

Między innymi lokalizacja jest znakomita. Warto wiedzieć, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA znajduje się w Kościelisku, a dokładniej rzecz ujmując przy Ulicy Strzelców Podhalańskich 6. Należy dodać, że jest stamtąd naprawdę relatywnie blisko do Zakopanego. Dzięki temu nie potrzeba wiele czasu, aby zobaczyć Krupówki, Dolinę Chochołowską, Wielką Krokiew, czy wybrać się na spektakl do Teatru Witkacego. Warto zaznaczyć, że zasadniczo nie musisz mieć nawet swojego samochodu. Jest bowiem wiele rozmaitych opcji, aby szybko i sprawnie dotrzeć z Hotelu Eco Tatry Holiday & SPA właśnie do zimowej stolicy Polski. Czym jeszcze cechuje się koscielisko? Noclegi z wyżywieniem w hotelu, prowadzonym przez Anitę oraz Wojciecha Styrczulów, są relatywnie tanie. Dodatkowo możesz liczyć na czyste, wysprzątane pokoje i rozmaite udogodnienia. Jakie? To między innymi darmowy parking. Tak samo, jak możliwość bezproblemowego skorzystania z bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

W razie czego nie ma żadnych problemów, by regulować swoje zobowiązania finansowe. W końcu Hotel Eco Tatry Holiday & SPA oferuje na tej płaszczyźnie bardzo dużo opcji. Swobodnie możesz zdecydować się na płacenie zegarkiem, blikiem, kartą kredytową, czy nawet swoim telefonem komórkowym.

Warto zaznaczyć, że obiekt prowadzony przez Anitę i Wojciecha Styrczulów jest trzygwiazdkowy. To jedyny hotel na terenie Kościeliska. Stanowi on połączenie góralskiej tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Takimi, jak właśnie możliwość płacenia na szereg sposobów za swoje pobyty. Dlaczego jeszcze ludzie wybierają koscielisko? Noclegi z wyżywieniem są popularne wśród rozmaitych osób. W tym gronie są między innymi single, pary bez dzieci lub rodziny z pociechami. Dla każdego znajdzie się zatem miejsce. Wszak Hotel Eco Tatry Holiday & SPA zapewnia naprawdę bardzo profesjonalne, uniwersalne usługi. Do dyspozycji są nawet apartamenty o podwyższonym standardzie.

Należy zauważyć, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA stosuje na co dzień ekologiczne rozwiązania. Nie jest to zatem wyłącznie sama nazwa, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Trzeba dodać, że zainteresowane osoby mogą liczyć na korzystanie z energii słonecznej. Dodatkowo Hotel Eco Tatry Holiday & SPA bazuje na ekologicznym ogrzewaniu. Nie powinno zatem zaskakiwać, że jest to opcja popularna wśród osób, którym szczególnie zależy na kwestiach dotyczących środowiska itd. Czas wolny możesz spędzać na wiele sposobów. Jak? Nie ma przeszkód, aby wybrać się do Zakopanego. Możesz także wybrać się na spacer po okolicy. Bardzo popularna jest również strefa SPA. Sporo osób decyduje się zatem na koscielisko. Noclegi z wyżywieniem są uniwersalne. Możesz bowiem zdecydować się na pełne wyżywienie lub jedynie samo śniadanie. Możesz zdobyć wiele cennych faktów na ten temat na przykład na stronie internetowej https://www.ecotatry-hotel.pl/blog/hotel-pod-giewontem-masz-co-najmniej-5-powodow-by-zatrzymac-sie-w-hotelu-eco-tatry/.